Bakbu Hassas Ciltler İçin Bambu  Atkılı Fırçası
Bakbu Hassas Ciltler İçin Bambu  Atkılı Fırçası
Bakbu Hassas Ciltler İçin Bambu  Atkılı Fırçası

Bakbu Hassas Ciltler İçin Bambu Atkılı Fırçası (bakbuatkılıfırça02)

Fiyat : ₺279,00(KDV Dahil)

AT KILI FIRÇASI NEDİR ?

 

Adından dabelli olduğu gibi bu fırçalar at kıllarından elde ediliyor. Özel ahşap yada antibakteriyel bambu kalıplarına yerleştirilen at kılları pürüzsüz bir cilde sahip olmanızda size yardımcı olmaktadır.

 

AT KILI FIRÇASI NASIL KULLANILIR ?

 

At kılı fırçası kuru fırçalama tekniğinin en etkili parçasıdır. Özellikle banyodan önce kullanılan bu fırçaların sabah akşam tüm vucüda 15-20 dk süre ile masaj yapılması önerilir.

 

AT KILI FIRÇASI KULLANILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Bu fırçatı kullanırken en çok dikkat edilmesi gereken şey fırçalama işlemini kalb yönüne doğru yapmaktır. Bununsebebi ise kan dolaşımının artmasını sağlamaktır. Fırçalama işleminden sonra cildi nemlendirmek çok önemli bir detaydır. En etkili olarak ise çatlak, selilüt jel ve yağ önerilir.

 

EN ETKİLİ SELİLÜT VE ÇATLAK ÜRÜNLERİ

 

Çileğin içerisindeki gözenek sıkılaştırıcı etkinin düşünülmesiyle hazırlanan özel SS NATURAL ÇİLEK ÖZLÜ bölgesel inceltici ve sıkılaştırıcı jel tüm bölgesel sorunlarınızda size harikalar sunuyor.

 

ATKILI FIRÇASI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ

 

At kılı frıçsı alırken özellikle sentetik ürünlerden kaçınmalı ve mutlaka doğal ürünler tercih etmelisiniz. Özellikle at kıllarının tutaklığı zeminin antibakteriyel bambudan yapılmış olması ürüne benzersiz bir sağlık ve kalite artar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR